جستجو
05191012724

با ما تماس بگیرید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

توسعه بازار

توسعه روز افزون تجاری سازی دستاوردهای فناورانه در حوزه فناوری نوین و دانش بنیان در سال های اخیر و همچنین افزایش پروژه های همکاری فناورانه میان دارندگان فناوری (عرضه کنندگان) و شرکت های صنعتی (متقاضیان)، اهمیت طراحی برنامه های حمایتی در این زمینه را بیش از پیش نشان می‌دهد. ما به عنوان کارگزار نقش واسطه را میان عرضه کننده و متقاضی ایفا می کنیم و از این طریق، احتمال عقد قرارداد میان طرفین تبادل و همچنین اجرایی شدن چنین قرادادهایی را افزایش می‌دهیم.

توسعه بازار

شتابدهنده دانش‌بنیان کسب‌وکار فردوسي، با هدف کمک به رشد و توسعه کسب‌وکارهاي نوپا و اکوسيستم کارآفريني شرق کشور، فعاليت خود را در زمينه شتابدهی از سال 1395 آغاز کرد. عمده فعالیت شتابدهنده در طی 4 سال اول تأسیس، تمرکز بر رشد و توسعه کسب‌وکارهای نوپا و جذب سرمایه برای استارتاپها بوده است. در کنار تسهیلگری رشد کسب‌وکارها، موضوع مهم دیگری که همواره به آن پرداخته شده، آموزش کسب‌وکار در رده‌های دانش‌آموزی و دانشجویی است. اين شتابدهنده در سال‌هاي اخير، به طراحی مدل‌های توسعه اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی، طراحی مدل‌های همکاری بین شرکتهای بزرگ و استارتاپها و شرکتهای دانش‌بنیان و فناور پرداخته است.
همچنین توانسته است 2 مجوز دانش بنیانی شامل 1) شتابدهی دانش بنیانی و 2) دانش بنیانی توسعه گری فضاهای نوآوری را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اخذ کند

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره رو به رو تماس حاصل فرمایید.

پیمایش به بالا