شرکت دانش‌بنیان تجارت آرام طلوع شرق با پیشینه فعالیت در حوزه‌های مهندسی شبکه، نرم‌افزار، سخت‌افزار، الکترونیک، امکان‌سنجی، تحقیق و توسعه، ارزیابی فناوری، تجزیه تحلیل سیستم، تحقیقات بازاریابی، مشاوره آموزشی در سال ۹۵ به شماره ۶۰۰۶۳ به ثبت رسید.

پس از ثبت رسمی، ما با تشکیل شبکه‌ای از اعضای هیات علمی و اساتید ممتاز کشور، مدیران باتجربه صنعتی، مشاوران مجرب حوزه مدیریت و صنعت و کارشناسان متخصص در رشته‌های مختلف توانستیم بهترین خدمات مشاوره فنی، اقتصادی و مالی در ارزیابی فناوری‌ها، راهبری طرح‌ها، راهکارهای مدیریتی و کسب‌وکار را به مشتریان خود عرضه کنیم.

در سال ۹۶ طی تفاهم‌نامه‌ای فعالیت خود را به عنوان کارگزار منطقه‌ای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های متقاضی دانش‌بنیان آغاز کردیم. همچنین توانستیم مجوز ارزیابی شرکت‌های با درآمد بیش از ۵ میلیارد را کسب کنیم. در این راه بر اساس شاخص‌های رتبه‌بندی کارگزاران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جزو کارگزاران برتر شناخته شدیم.

در سال ۹۷ نیز، موفق به کسب مجوز دانش‌بنیان در حوزه خدمات تجاری سازی شدیم.

ما در شرکت دانش‌بنیان تجارت آرام طلوع شرق با تنفس در چنین فضایی به عنوان یکی از بازیگران زیست‌بوم فناوری کشور آماده کمک به اندیشه‌ها، طرح‌ها و کسب‌وکار شما هستیم.